Stil Önerileri

Vücut Tipine Uygun Kürk Yelek Kombini Nasıl Yapılmalı?

15 Aralık 2016

Kar yağdı kış geldi içimiz üşüdü . Hepimiz kürk yeleklere kürk detaylı kıyfetlere sarıldık ,peki en doğru kürk yelek kombini nasıl yapılır? Ve vücudumuza uygun kürk yeleği nasıl seçebiliriz? bu yazıda tüm bu soruların cevaplarını bulacaksınız. Özellikle bir kürk yelek almak istiyorsanız ve daha almadıysanız videomuzu izlemeden yazımızı okumadan geçmeyin derim 🙂

 

Kış gününde hem içimizi ısıtsın hemde şık göstersin diyenlerdenseniz işte kürk yelekler tam size göre . Sadece kombinlerken dikkat etmek gereken bir iki husus var onları da hemen yazıyorum

1. Kısa boylu isek kısa kesim kürk yelek seçmeliyiz en fazla bel hizamıza gelsin . Daha uzun seçerseniz bacak boyunuzu büyük oranda kesmiş kısa kalmış olursunuz.

2.Eğer tombul yapıda isek tam kaplama kürk yelek yerine sadece kolunda veya sadece belinde veya sadece yakasında kürk detayı kullanılan yelekler seçmeliyiz böylece kürkün fazla hacmine mağruz kalmadan hem kürklü hem zarif görünmüş olursunuz.

3.Boyun kısmı kısa geniş enseli bir bayan isek mutlaka yaka kısmı olmayan bisiklet veya V yaka kesiminde kürk yelekler seçmeliyiz böylece boynunuzu doğru orantıda uzun göstermiş olursunuz.

4.Uzun zayıf yapıda bir bayan isek midi boy tam kaplama kürkler muhteşem görünmenizi sağlayacaktır diz hizasında hatta biraz daha uzun seçebilirsiniz . En kısa kalça hizasının altında olan ürünler uygun olur.

Ve tüm vücut tipleri için geçerli olan bir husus da renk uyumudur mutlaka ton uyumuna çok fazla rengi aynı anda kullanmamaya dikkat edelim. Özellikle yelek içi seçimlerde desensiz baştan aşağı aynı ton iç kıyafet seçmeye özen gösterelim.

kürk2

Sizler için bir spor birde şık kürk yelekli kombin hazırladım . Ürünleri nasıl kullandığımı video da açıkladım videoyu sayfanın en altında paylaşıyorum youtube kanalım smystil den izleyebilirsiniz ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

kurk3

Umarım hepiniz için faydalı olmuştur 🙂 Okuduğunuz vakit ayırdığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum.Desteklerinizi yorumlarınızı bekliyorum konuyla ilgili sorunuz olursa sosyal medya hesaplarımdan mail adresimden yazabilirsiniz.Aşağıdaki videoda sektörden sevdiğimiz tasarımcıların kombinlerinide paylaştım kendileriyle iletişime de geçebilir  ürün satın alabilirsiniz .

@gulsummelkhatroushi

@cilemkorkutata

@ykzceylan

@senna_design

@modanisa

İyi seyirler…Sevgiyle kalın                                                                                                                     Sümeyye Tülü Gedikli

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply