Röportajlar

Gelin Buketleri, Hazır Çiçek Yapımı Söyleşisi , Evden Para Kazanmanın Yolu

28 Ekim 2016

Bugün sevdiğim bir arkadaşımın adım adım ilelettiği başarı hikayesini dinledim.Ürünlerini sattığı 500 evler semtinde ki HANIM HOME mağazasında çekim yaptık.Tüm bayan arkadaşlarımıza ilham olacak örnek olacak bir hikaye Hanife nin hikayesi. Sıfırdan başlayıp pes etmeden azim ve kararlılık ile çalışmasının meyvesini almış ve 2 çocuğuyla evden evden katkı sağlamış.

 

İnstagram hesabı @gelininbukethayali dileyen kendisine burdan ulaşabilir .

GELİN BUKETİ

DAMAT YAKA ÇİÇEĞİ

GELİN TACI

GELİN KEMERİ

TÜLLÜ RİNGA KEMERİ

KINA HEDİYELİKLERİ

NİKAH ŞEKERLERİ

ÖZEL GÜN KOLONYA VB HEDİYELİKLER

KAPI SÜSÜ

MASA ÇİÇEĞİ ve daha birçok cici cici ürünler yapıyor aynı zamanda toplu ürünleri evden diğer kadınlara da yaptırıp istihdam sağlıyor . Sadece kişiye özel değil birçok şehirden gelinlik ve dekorasyon mağazalarına toptan ürün yolluyor.

Beraber gerçekleştirdiğimiz röportajımızı aşağıdaki linkten izleyip Hanife nin ilk günden bu zamana kadar olan sürecini öğrenebilirsiniz. Tekrar kendisine ve bizi mağazasında ağırlayan HANIM HOME sahibesi Gülay hanıma çok çok teşekkürlerimizi iletiyoruz.Bebişini sağlıkla kucağına almasını diliyoruz 🙂 ve zarif hediyeleri içinde ayrıca teşekkürü borç bilirim efendim 🙂

hanım home

HANIM HOME sahibesi Gülay hanım ve GELİNİN BUKET HAYALİ kurucusu Hanife hanım.

Burada iki bayanın birbirine desteğini ve yaptıkları güzel işlere şahit oluyoruz . Ümit ediyorum ki böyle girişimci ruha sahip üretken bayanlar çoğalsın .Birbirimize ilham kaynağı olalım ,ışık olalım . Kadın gücü diye birşey gerçekten var elele vererek çok büyük işler başarabiliriz . Burdan tüm gönül dostlarına selam ediyorum ogüzel enerjinizi mesajlarınızı yorumlarınızı eksik etmeyin okuduğunuz için çok teşekkür ediyorum.Bir sonraki yazımda buluşmak üzere….

Sümeyye Tülü Gedikli

No Comments

Leave a Reply